Parsiyel Taşımacılığı

Bir eşya taşıtacaksınız, fakat bu eşyanız kargoyla taşınamayacak kadar çok ama bir kamyon veya kamyonetle taşınacak kadar da fazla değil. Bu ölçekteki eşyalarınızı aynı güzergahta bulunan ve diğer eşyalarla beraber tek kamyonda gönderme imkanınız olabilir.  Farklı müşterilerin  benzer  güzergaha taşınacak eşyaların, aynı araç içinde taşınmasını parsiyel taşımacılık olarak tanımlıyoruz. Parsiyel Taşımacılığı  pratik çözüm üretmiş olması ve sağladığı ekonomik faydadan dolayı her geçen gün daha geniş kesimler tarafından tercih edilmektedir.

Bu usulde eşya taşınırken farklı müşterilere ait farklı eşyaların birbirine karışması önemli sıkıntılara sebebiyet verebilir. Titizlikle eşya sahiplerinin ve eşyaların birbirinden ayırt edilmesi, her eşyanın boşaltma yapılacağı adresin ve saatin tespit edilmesi ve bu gerekliliklerin sözleşme ile kayıt altına alınması zaruridir.

Nakliye Market nakliye sektörünün tüm kollarında olduğu gibi Parsiyel taşımacılığı konusunda da envanterinde bulunan kurumsallaşmış nakliye işletmelerini müşterilerine önermektedir. Parsiyel Taşımacılık konusunda da Nakliye Market aracılığıyla müşteri memnuniyeti sağlayacak nakliye işletmelerine ulaşabilmektesiniz.