Sigortalı Taşımacılık

Hizmet sektörü içinde rekabetin yoğun olarak yaşandığı alanlardan bir tanesi Nakliye Sektörüdür.  Hızla büyüyen şehirler, kalabalıklaşan nüfus, taşınılan evler, yeni kurulan evler, yeni açılan işyerleri, öğrenci evleri, sanayi mallarının nakliyesi, üretilen tarım ürünlerinin nakliyesi vb bir çok konu nakliye hizmetine talep oluşturmaktadır. Nakliye sektörü içerisinde bu büyük talebe cevap verebilme gayreti içinde olan irili ufaklı bir çok işletme mevcuttur. Bu  bir çok işletme doğal olarak büyük bir rekabet ortamı içindedirler.  Nakliye Market markası yoğun rekabet ortamında bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak suretiyle kurumsal nakliye işletmelerini müşterileriyle buluşturarak önemli bir misyonu yerine getirmektedir.

Rekabet halinde bulunan nakliye işletmeleri , hizmetlerinde farklılık yaratarak rakipleri karşısında rekabet avantajı elde etmek isterler. Rekabet avantajı oluşturacak farklılıklardan en önemlilerinden bir tanesi sigortalı taşımacılık , sigortalı nakliyat farklılığıdır.  Nakliye Sigortası taşınılan eşyanın hasar görmesi durumunda hasarı karşılıyor olması hasebiyle nakliye esnasında oluşacak maddi kayıpların önüne geçmeyi hedeflemektedir. 

                Bir Nakliye İşletmesinin kurumsal niteliğini ve kalitesini  belli eden yeterlilikler 

-          uygun araç filosu,

-          yeterli ekipman ve donanımlar,

-          deneyimli elemanlar,

-          profesyonel yöneticiler,

-          ambalajlama / paketleme donanımı ,

-          Asansörlü taşıma yetkinliği ve

-          Sigortalı Nakliye, Sigortalı Taşımacılık yapabilme kabiliyetidir.

Bu temel ihtiyaçları karşılayabilen kurumsal nakliye işletmelerine ulaşılması ve layığı ile hizmet alınabilmesini teminen Nakliye Market envanterinde bulunan nakliye işletmelerini müşterilerine sunmaktadır. Nakliye Market markası ile nakliye hizmetlerinde diğer ihtiyaçlara cevap bulabileceğiniz gibi Sigortalı Taşımacılık , Sigortalı Nakliyat ihtiyaçlarına da cevap bulabilmektesiniz.