Ücretsiz Ekspertiz

Evden Eve Nakliye hizmeti olsun, ofis ve büro taşımacılığı olsun, şehir içi nakliye veya şehirler arası nakliye hizmeti olsun, nakliye hizmetlerinin tümü  için geçerli  olmak üzere ; başarılı bir nakliye hizmetinin ilk şartı doğru planlamadır.  Doğru planlama yapılabilmesi için nakliyesi yapılacak eşyaların daha önceden görülmesi ,değerlendirilmesi yani ekspertizinin yapılması gerekir. Ekspertiz yapılması başarılı  bir nakliye hizmeti sunulmasının temel gereği  olması ve nakliye hizmetinin ayrılmaz bir parçası olması nedeniyle Nakliye Market bünyesinde hizmet veren işletmelerimiz,  bu hizmeti ücretsiz olarak yerine getirmektedir.

Ücretsiz ekspertiz hizmetiyle nakliyesi yapılacak eşyanın nev’ine , büyüklüğüne, kapladığı alana ve ağırlığına göre uygun araç ve ekipmanlar  tahsis edilecek, aynı zamanda eşyanın durumuna göre deneyimli elemanlar görevlendirilecektir. Profesyonel yöneticilerin yapacağı ücretsiz ekspertiz neticesinde yine profesyonel yöneticiler tarafından  araç, ekipman , elemanlar ve zaman planlaması yapılacaktır.

Nakliye Market ; nakliye sektörünün bütün alt kollarında hizmet veren nakliye işletmelerini sizlerle buluşturmakta ; kaliteli , güvenli ve ekonomik nakliye hizmeti almanıza katkı sunmaktadır. Herhangi bir nakliye talebinizde fiyat teklifi almadan eşyanızın ücretsiz ekspertizini yaptırmanız daha ekonomik ve daha kaliteli nakliye hizmeti almanız açısından önemlidir. Nakliye Market ücretsiz ekspertiz hizmetleriyle de müşteri memnuniyeti sağlanması konusunda misyon üstlenmektedir.