Evden eve nakliyat

Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza devam ediyoruz


Nakliyat sektörde adını kalite ile anılan yılların verdiği tecrübe ile sorunsuz evden eve nakliyat hizmeti veren bir firmadır. Konumu Ankara'da olup Türkiye'nin tüm bölgelerine evden eve nakliyat başta olmak üzere tüm nakliyat hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktadır.
Ankara ve tüm Türkiye genelinde evden eve nakliyat firmaları içinde uygun fiyat ve kaliteli hizmeti ile liderler arasında yer almaktadır.

Günümüz teknoloji çağını yaşarken, herkesin elinde akıllı telefonlar varken ve artık insanımız eskiden olduğu gibi bir cihaz yada buluşa fazla şaşırmadan  basit tepkiler vermektedir.
80 li yıllarda yaşayanlar için Renault 12 lüks bir araçtı ve biz ABS kelimesini 90 ların sonlarına doğru duymaya başlamıştık. Hiç unutmam bindiğim bir yerli sayılan arabadaki dijital saat bile çoğumuz için bir teknoloji idi.
Sözün özü olarak gelmek istediğimiz konu; işimize gelen her yeniliğe çok çabuk adapte olabiliyoruz. Fakat konu işimizi kaliteli yapmak olduğunda 80 leri aratmıyoruz.
Nakliyat sektörü de bu bakımdan son zamanları saymazsak aynı durumdaydı. Ama insanların interneti aşırı kullanması artık her şeyi internette aramaları sektörüde bu yönde ilerlemeye zorladı. Bu sayede belkide sektörde çalışan arkadaşlar; ütüsüz kumaş pantolon ve ucu sivri iskarpin ayakkabı ve ağzında sigara ile iş yapılmaması gerektiğini öğrendiler.
Evden eve nakliyatta alışıla gelmiş nakliyatçı tipi kendini bilen firmalarda yerini daha profesyonel personellere bıraktı.
Biraz isyan biraz mizah ile internetin sektör için faydaları, nakliyat sektörünün misyon kazanmasına yol açmaya devam edecektir.
Son olarak her işimizi kuralına göre yapmayı başardığımız gün sanırım süper güç olma yolunda emin adımlar atmış oluruz.
Saygılarımla

Taşınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
1. En önemlisi son ana bırakılan taşınma işidir.
2. Gerek görmediğiniz hiçbir eşyayı kutulamayın ve taşımayın. Bu sizin için bir avantajdır eşyalarınızdan gereksiz olanları elemeniz için bir fırsattır.
3. Paketlediğiniz eşyaları bir yerde toplamaya özen gösterin. Yatacağınız ve yemek yiyeceğiniz yeri ayarlayın.
4. Kutu üzerine mutlaka etiket yada yazı ile içindeki eşyanın ne olduğunu belirtir bir yazı yazın.
5. Taşınacağınız gün hatta saate kadar kullanılacak eşyalarınız için kutular hazırlayın ve taşınma esnasında bu kutuları kullanın
6. tek başınıza bu işlemler uzun sürebilir arkadaş ve yakınlarınızla birlikte muhabbet ortamında kutulama yapmanızı tavsiye ederiz.
7. Çok önemli bir nokta; elektrik su telefon ve diğer abonelikleriniz ile ilgili işlemleri bulunduğunuz ortam ve taşınacağınız yere göre organize edin. Gerekirse kapattırın. Elinize ulaşması gereken önemli evrakların olduğunu unutmayın.
8. Muhtarlık işlemlerinizi unutmayın.
9. Eşyalarınızı kolilere yerleştirirken odalara göre organize etmeye çalışın. Örneğin bir odadaki kitapları toplarken diğer odalarda yer alan kitapları dert etmeyin ve ilk olarak bulunduğunuz odayı toparlamayı bitirin.
10. Pratik çözümler üretin zahmetli yemek yapmakla uğraşmayın daha kolay menüler seçin.
11. Nakliyat Firması ile önceden anlaştığınızı varsayarak taşınma zamanından önce durum değerlendirmesi yapını. Herhangi bir sorun olup olmadığını konusunda teyit alın.
12. Nakliyat firmasında bir B planınız olursa iyi olur. Anlaştığınız firma ile sorun yaşarsanız bu planı devreye alın.
13. Firmanın araçları hakkında bilgi alın. Eşya durumunuza uygun bir araç tercih edin.
14. Nakliyat sigortası yaptıracaksanız mutlaka poliçeyi isteyin ve okuyun.
15. Asansörlü Nakliyat yapılacaksa buna uygun olup olmadığı konusunda firmadan ücretsiz ekspertiz raporu isteyebilirsiniz.
16. Nakliyat aracında sizin eşyalarınızdan başka eşyaların olup olmayacağını önceden mutlaka konuşun.
17. Araç plakası ve şoförün iletişim bilgilerini almayı unutmayın.