Nakliyat Platformu

Nakliyat Platformu


Nakliyat sektörü her geçen gün büyüyerek genişleyen bir sektördür. Günümüz sosyal hayatı ve ticaret hayatında nakliye hizmeti önemli bir yer tutmaktadır.

-    Evden eve nakliyat,
-    büro eşyası taşınması,
-    mal dağıtıcılığı,
-    tarım ürünlerinin nakliyesi,
-    sanayi ürünleri taşımacılığı,
-    insan taşımacılığı,
-    kargo taşımacılığı,
-    makine taşımacılığı

ve bunun gibi bir çok konuda nakliye  hizmeti  verilmektedir. Bu konularda nakliye işletmelerine büyük oranda internet ortamında ulaşılmaktadır. Bilişim sektöründe bu konuda hizmet veren işletmelerde vardır. Gerek nakliye işletmelerinin kalitesi gerekse bilişim sektöründe çalışan işletmelerin kalitesi müşteri memnuniyeti konusunda temel bileşenleri oluşturmaktadır.

Büyük metropollerde yaşayan kişi ve kurumlar nakliye hizmeti alabilecekleri nakliye işletmelerini bilişim firmaları aracılığıyla seçerken, bilişim firmalarının önerdiği işletmelerin kurumsal kimliklerini de değerlendirmeleri önem arz etmektedir. Bilişim firmaları kurumsal kimliklerini ve hizmet kalitelerini değerlendirdikleri Nakliye İşletmelerini müşterilerine referans olarak vermek suretiyle önemli bir hizmet sunmaktadırlar.

E-Nakliyat Platformu bu çerçevede kurumsallaşma sürecini tamamlamış ve güvenilir, kaliteli ekonomik nakliye hizmeti sunan işletmeleri müşterilerine referans olarak sunmaktadır.