Montaj ve Kurulum Hizmeti

Evden eve nakliye hizmeti sadece ev eşyasının yeni eve taşınmasından ibaret değildir. Taşınacak eşyalar içinde avizeler, çamaşır makinesi, gardırop, masa vb sökülerek taşınması gereken eşyaların sökülmesi ve emniyetle taşındıktan sonra yeni evde aynı şekilde montajının yapılması önemlidir. Bu hizmet evden eve nakliyat işinin önemli bir parçasıdır. Dolayısıyla nakliye işletmesinin bünyesinde sökme ve montaj işlerini yapabilecek kabiliyette personel ve gerekli ekipmanı bünyesinde bulundurması gerekmektedir.
     Sökme ve montaj işinin layığı ile yapılması eşyaların güvenli ve zamanında taşınması kadar önemlidir. Hem üstlenilen sorumluluğun bir parçası olması, hem hizmet alan müşterilerin taşınma işleminde herhangi bir zahmete girmemesi , hem de nakliye ücretine ilave başka herhangi bir ücret ödenmemesi açısından evden eve nakliye işletmesinin sökme ve montaj işini üstlenmesi gerekir.
    Netice itibarıyla sökülme ve montajın da taşınma işinin bir parçası olması hasebiyle evden eve nakliyat firması tarafından layıkıyla yapılması müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından asıl olan hizmetlerden bir tanesidir.