Acar Nakliyat Babaeski Kırklareli Evden Eve Nakliyat


  • Acar Nakliyat Babaeski
  •   0 532 672 09 34
  • Babaeski / Kırklareli / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  163

Acar Nakliyat Babaeski

2000 Yılından beri kendi firmamızla hizmet veriyoruz.Ulaştırma Bakanlığının verdiği K-1 245067 numaralı belge ile Karayolu taşımacılığı yapıyoruz.Babaeski dahilinde Şehit ve Gazi Yakınlarına ücret almadan taşıyoruz."Ev Taşıtmak ta Taşımakta zorlu bir sınav "biz bu sınavı her işimizde vermeye çalışıyoruz. İsteyen kredi kartı ile ödeme yapabiliyor.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Acar Nakliyat BabaeskiYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.