Acil Taşımacılık Hizmetleri Sakarya Evden Eve Nakliyat


  • Acil Taşımacılık Hizmetleri
  •   0 542 264 10 69
  • Adapazarı / Sakarya / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  146

Acil Taşımacılık Hizmetleri

ACİL TAŞIMACILIK HİZMETLERİ 2011 yılında kuruldu. Firmamızın ana hizmet alanı "Karayolu Yük Taşımacılığı"dır. Bu kuruluş amacı doğrultusunda ACİL TAŞIMACILIK HİZMETLERİ olarak firmamız, her türlü yükünüzü, talep ettiğiniz taşıma şekli ile, profesyonel bakış açısına sahip uzman lojistik kadrosu aracılığı ile bir noktadan diğer noktaya güven içerisinde taşımaktadır. Genç ve dinamik bir yapımız var ACİL TAŞIMACILIK HİZMETLERİ, nakliye sektörünü hassas dağıtım zinciri olarak kabul eder. Bu doğrultuda imza attığı projelere konsantere olur. Ekibimiz zincir taşıma metodlarına tüm inceliklerine detaylı olarak vakıftır. Tüm müşterilerimize standartların üzerinde, beklentileri fazlasıyla karşılayan bir hizmet veririz. Şirket içi dinamiklerimiz övünç kaynağımız Kısa bir süre önce kurulmuş olmamıza rağmen, kurumsal görsel kimliğimizi günün şartlarına uygun özgün bir yapılanmayla yeniledik. İş yapış biçimimizi, şirket içi dinamiğimize entegre ettik. Rutin plan ve program sürecimizin, günlük planlama dışına çıktığı anlarda dahi aksamadan ilerlemesi, yükselen bir grafik ile zirveye göz diktiğimizin açık bir göstergesidir.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.