Adaşlar Express Evden Eve Taşıma Ankara Evden Eve Nakliyat


  • Adaşlar Express Evden Eve Taşıma
  •   0 532 749 79 50
  • Mamak / Ankara / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  172

Adaşlar Express Evden Eve Taşıma

Firmamız yaklaşık olarak 15 yıldır sektörde yer almaktadır. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, kamu kurum ihaleleri, asansörlü taşımacılık ve kargo parça eşya taşıması gibi iş kollarında uzman ekip ile sorunsuz hizmet anlayışı politikası doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Türkiye genelinde bir çok aile ve şirkete taşınma hizmeti sunmuş olan adaşlar taşımacılık biresey ve kurumsal anlamda bir çok referansa sahiptir. Genel olarak eşyalarına önem ve değer veren sıkıntı yaşamayı göze almayan müşterilere hitap eden şirketimiz daima ileriye dönük müşteri odaklı çalışmaktadır. Şehir içi taşınmalarda 5, şehir içi taşınmalarda ise 2 gün önceden firmamızdan randevu almanız daha sağlıklı bir iş çıkarabilme adına iyi olacaktır. Ücretsiz olarak ekspertiz hizmetide veren firmamız evinizde bulunan eşyaları yerinde görerek taşıma öncesi sizlere net bilgiler vermektedir. Adaşlar taşımalık en az sektörde 5 yıl çalışmış, marangoz ve montaj ekibiyle daima kalifiye elemanlardan oluşan bir personel ile çalışmakta olup her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür eder yeni ev ve iş yerlerinde mutlu bir zaman geçirmelerini dileriz.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: evden eve taşımaYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.