Ak Aydınlar Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Ak Aydınlar Evden Eve Nakliyat
  •   0 535 646 90 45
  • Bağcılar / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : 5
  243

Ak Aydınlar Evden Eve Nakliyat

AK AYDINLAR NAKLİYAT OLARAK 20 YILI AŞKINDIR BU ALANDA DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ. KALİTELİ, SAĞLAM, AMBALAJLI VE ASANSÖRLÜ OLARAK SİZLERİN GÜVENİNİ SARSMAYACAK BİR ŞEKİLDE EKİPMANLARIMIZI OLDUKÇA KALİTELİ VE SAĞLAM BULUNDURMAKTAYIZ . ŞU ANA KADAR DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZDEN ALMIŞ OLDUĞUMUZ ÖVGÜLER NETİCESİYLE İŞİMİZİ DAHA BÜYÜK BİR AŞK İLE YAPIYORUZ. SİZLERDE AYRICALIKLI VE SAĞLAM BİR TAŞIMA GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYOR İSENİZ BİZİMLE DOĞRUDAN İLETİŞİME GEÇİNİZ :)


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.