Akbaş Nakliyat Balıkesir Evden Eve Nakliyat


  • Akbaş Nakliyat
  •   0 546 288 92 54
  • Merkez / Balıkesir / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  153

Akbaş Nakliyat

1987 yılından beri Balıkesir merkezli olarak Akbaş Nakliyat ünvanı ile çerek asrı aşan bir tercübeyle nakliyat sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. İrili, ufaklı , damperli , dampersiz nakliye aracımızla yurt içinde sektörün önde gelen ve aranan markalarından biri olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bize Güvenebilirsiniz. 0532 226 50 90 - 0532 237 81 84 - 0507 535 35 44


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Akbaş NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.