Akdemir Nakliyat Antalya Evden Eve Nakliyat


  • Akdemir Nakliyat
  •   0 544 311 53 19
  • Muratpaşa / Antalya / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  169

Akdemir Nakliyat

Uygun Fiyatlara Nakliye İşleriniz Yapılır. Asansörlü Taşımacılığımız Mevcutdur. Mobilyalarınızın Korunması Özel Yapım Battaniye ve Streçlerimizle Sağlanır. Profesonel Ekibimiz Tarafından Mobilyalarınız Sökülüp Montajı Sağlanır.KLİMALARINIZ ANLAŞMALI SERVİSİMİZ TARAFINDAN SÖKÜLÜP UYGUN FİYATA TAKILIR beyaz eşyalarınızın montajı yapılır İsteğe GÖre Koli Vb eşyalar Temin edilir. Aracımız Tenteli Kapalı Kasadır ANTALYA / MERKEZ


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Akdemir NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.