Akın Evden Eve İzmir -Depo İzmir Evden Eve Nakliyat


  • Akın Evden Eve İzmir -Depo
  •   0 506 886 31 73
  • Karabağlar / İzmir / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  155

Akın Evden Eve İzmir -Depo

Evden eve nakliyat izmir ,ofis taşımacılığı ve asansörlü evden eve nakliye konularında 1987 den bugüne size hizmet sunmaya devam AKIN Evden Eve Taşımacılık firmamız; Geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile izmir Şehir içi ve Şehirler arası Evdeneve, Ofis,büro nakliyat işlerini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan her şeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi yada fabrikanızın taşınmasında siz rahatınıza bakarken güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı AKIN evden eve taşımacılık olarak hizmetinizdeyiz. Firmamız 1985 yılında İzmir" de kurulmuştur. 1996 yılında şu an bulunduğumuz adrese geçerek hala aynı adreste hizmetimize devam etmekteyiz


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.