Akkan Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Akkan Nakliyat
  •   0 535 781 12 10
  • Güngören / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  92

Akkan Nakliyat

ANKARA AKKAN NAKLİYAT 2000 YILINDAN BERİ TÜRKİYE'YE HİZMET VERMEKTEDİR. HEDEFİMİZ EN KALİTELİ HİZMET VERMEK TAŞIDIĞIMIZ KIYMETLİ EŞYALARINIZA SİZLERDEN DAHA ÇOK ÖNEM VERMEKTEYİZ HER İŞİMİZ USTACA VE İŞİNİ BİLEN ELAMANLARIMIZ LA YAPMAKTAYIZ DAİRENİZ NE KADAR YÜKSEK KATLI APARTMANLARDA OLURSA OLSUN HİÇ DÜŞÜNMEYİNİZ ASANSÖRLÜ ARACIMIZLA HER EŞYALARINIZI ÖZEL AMBALAJ MALZEMELERİYLE PAKETLER VE DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE KATTAN İNDİRMEKTEYİZ. BÜROMUZ ANKARA'DA OLUP ŞEHİR İÇİ PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI DA YAPIYORUZ. TÜM İL VE İLÇELERE HER TÜRLÜ NAKLİYE VE ULAŞIM HİZMETLERİMİZ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENİNİ KAZANMIŞ VE ZAMANINDA YAPILAN İŞLERİMİZ BİZİM DAİMA REFERANSLARIMIZ OLMUŞTUR. TÜM TAŞIMA VE YÜK NAKLİ İŞLEMLERİMİZ SİGORTALI TAŞIMA KAPSAMINDADIR. BİZİMLE İRTİBATA GEÇMEK İÇİN SİTEMİZDE İLETİŞİM BİLGİLERİNDE BİZE ULAŞA BİLECEGİNİZ TELEFON VE ADRES BİLGİLERİMİZ BULUNMAKTADIR AYRICA İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN SİTEMİZ ÜZERİNDENDE MESAJLARINIZI BEKLİYORUZ GÜNÜN 24/SAATİ BİZE ULAŞA BİLİRSİNİZ HİZMETLERİMİZ > EVDEN EVE NAKLİYAT > ASANSÖRLÜ NAKLİYAT > PARÇA EŞYA NAKLİYAT > ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT > ŞEHİR DIŞI NAKKLİYAT HİZMETLERİMİZDE ÖZELLİKLE TAŞIYACAĞIMIZ HER EŞYANIN SİĞORTASINI YAPIYORUZ CANINIZDA MALINIZDA BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Akkan NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.