Akocak Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat


  • Akocak Nakliyat
  •   0 544 866 27 72
  • Çankaya / Ankara / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  176

Akocak Nakliyat

Akocak Nakliyat firması olarak şehir içi nakliyat / taşımacılık sektöründe nakliyatın: * evden eve nakliyat * ofis taşıma * depolama hizmetleri vermektedir. Evden nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri hijyen ve güven gerektirir. Akocak evden eve nakliyat olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz. Y ıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektirdiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda hak ettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz. Kuruluşumuz; geniş araç filomuz ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi ve şehirler arası ev-iş yeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Kuruluşumuz başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni taşıma sistemlerinden asansörlü taşımacılığı da kendi bünyesine katarak evden eve eşya taşımacılığında ve kiralanması Akocak nakliyat olarak; Şehirler arası evden eve nakliyat yada her türlü şehirler arası nakliye ihtiyacınız Çelik kapalı kasa araçlarımız ve uzman kadromuz ile SİGORTALI bir biçimde Türkiye`nin her noktasına aklınızda hiç soru işareti kalmadan evden eve ilkelerini benimsemiş olarak taşınmanızı en rahat edebilecek seviyeye çıkartıyoruz.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Akocak NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.