Aksoylar Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Aksoylar Evden Eve Nakliyat
  •   0 535 484 72 39
  • Güngören / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  181

Aksoylar Evden Eve Nakliyat

istanbul evden eve nakliyat sektöründe hizmetin düzenli verilebilmesi için katkılarını sürdüren Aksoylar Nakliyat donanımlı ekipmanı ile hizmet halkalarına yeni halkalar eklemeye devam etmektedir. Aksoylar Nakliyat, evden eve nakliyat sektöründe hizmet kalitesini yukarıya çekme konusundaki kararlılığını müşteri odaklığında da göstermektedir. istanbul evden eve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetsizliğinin neredeyse tamamına yakını, çoğu firmanın işine gereken önemi vermemesinden kaynaklanmaktadır. Biz bu tespitimiz doğrultusunda üzerinde en çok durulması gereken konuya "personel eğitimine" öncelik vermekteyiz. çünkü personel eğitimi sürekli gelişimdir. Aksoylar Nakliyat olarak bilmekteyiz ki, size vaat ettiğimiz hizmetlerimizin uygulanması ile hedeflerimize kısa sürede ulaşabilmemiz, uzman incelemesi, demonte-monte, paketleme, yükleme ve taşımacılık hizmetlerimizin birlikte ve koordineli bir şekilde hareket etmesiyle mümkün olacaktır. istanbul evden eve nakliyat hizmet sektöründe hak etmediğiniz kötü hizmet ile mücadelemiz top yekûn bir mücadeledir. Bu konuda sizlerinde duyarlılık göstermeniz gerekmektedir. Biz Aksoylar Nakliyat olarak bu konuda mevcut işbirliğimizi daha üst düzeylere taşıyarak kararlılığımızı ortaya koymaktayız. Türkiye genelinde nerde ikahmet ettiğiniz önemli değil bir telefon edin eşya transferini güvenli olarak gerçekleştirelim. işinizi şansa bırakmayın ! Aksoylar Nakliyat ile güvenli çağdaş ve profesyonel bir taşımacığılın farkını yaşayın. Dikkat taklit ediliyoruz. Sayın müşterilerimiz türkiye genelinde Aksoylar Nakliyat tc.ltd.şti. Olarak tek şubemiz vardır. Taklit eden firmalara aldanmayınız!


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.