Alioğulları Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat


  • Alioğulları Nakliyat
  •   0 543 766 21 17
  • Yenimahalle / Ankara / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  230

Alioğulları Nakliyat

Evden eve taşımacılık hizmetini sigortalı yaparak müşterilerimizi indirimli taşıyoruz. Firmamız özel hizmetimiz olan expertiz hizmetimiz ile müşetimiz firmamıza gelmeden, biz müşterilerilerimizin evine gelerek taşınacak eşya tesbiti ile fiyat belirliyoruz. Firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız dikkat ettiğimiz hususlar müşterimizin değer verdiği ve kıymetli eşyalarını taşırken zarar gelmeden eski evinden yeni eve taşımaktır. Firmamız yüksek katlar için kullandığımız modüler asansör sistemimiz ile taşımamız en güvenli şekilde yapılarak zamandan ve iş yükünden kazanarak taşımacılıkta büyük kolaylıklar sunmaktadır. Firmamız paketleme işinde uzman elemanlarımız ile yapmaktadır.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.