Alo Yavuz Nakliyat Muğla Evden Eve Nakliyat


  • Alo Yavuz Nakliyat
  •    0532 305 63 83
  • Fethiye / Muğla / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  170

Alo Yavuz Nakliyat

Evden eve , sehirlerarasi nakliyat ve yuk tasjmacligi yapmaktayiz. 1980 yılından beri nakliyat işi her türlü nakliyat işi yapılır L1 yetki belgesi mevcut.5m uzunluğundaki 2,10m genişliğindeki 2,70m yüksekliğindeki kapalı kasa bataniyeli, parça malzeme taşımaya elverişli kamyonetim FETHİYE"de boştadır. TÜRKİYE"nin her yerine yük alınır parça eşya alınır. saygılar. 0532 305 63 83 0252 612 20 23


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Alo NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.