Altan Lojistik İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Altan Lojistik
  •   0 532 247 32 24
  • Esenler / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  79

Altan Lojistik

Altan Lojistik olarak; İstanbul"dan tüm türkiye Şehirler Arası Nakliyat,Şehirler Arası Komple Yük,Şehirler Arası Parsiyel Taşıma,İstanbul şehirler arası ambar Ambar,Evden Eve Nakliye,Parça Yük Taşıma,Ağır Nakliyat Tır,Kırkayak,onteker,kamyon,kamyonet,tenteli,acık kasalı araçlar büyük ve küçük araç organizasyon hizmetleri sunmaktayız.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: LojistikYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.