Anadolu Transport Bursa İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Anadolu Transport Bursa
  •   0 532 203 81 82
  • Pendik / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  55

Anadolu Transport Bursa

Bursa Evden Eve Nakliyat Anadolu Transport Genel Bakış: Firmamız İş Hayatına Bursa Nilüferde Şehirler Arası Parsiyel Taşımacılık Amacı İle Başlamıştır. Zamanla Artan Karayolu Taşımacılığı Talepleri Doğrultusunda Askılı Tekstil Taşımacılığını Bünyesine Katarak Bu Alandada Türkiyede İlk Askılı Tekstil Taşımacılığı Yapan Lojistlik Firmaları Arasında Yerini Almıştır. İlk Olarakta Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetlerine 15 Sene Önce Evden Eve Nakliyat Altyapısını Oluşturarak Bünyesine Ev Taşımak İçin Dizayn Edilmiş Farklı Ebat Ve Büyüklükte Araçlarıyla Deneyim Kazanarak Bu Alandada Hızla Büyüyerek Geniş Bir Yepazede Lojistlik Hizmetlerine Devam Etmektedir. Firmamız Ev Taşımacılığında Her Türlü Malzeme Ve Araçlara Sahip Olup Çalışanları Ve Ulaşım Araçları Tamamiyle Şirket Bünyesinde Organize Bir Şekilde Çalışmaktadır. Mobilyalarınızın Montajından Klimaların Demontajına Kadar Bir Evin Taşıması İçin Gerekli Montaj Ve Teknisyenleri Bünyesinde SGK Olarak Bulundurmaktadır. Kurumsal Alt Yapıya Ve Tecrübeye Sahip Olan Anadolu Transport,u Aradığınız Taktirde Size Telefonda Tek Tek Eşyanızı Söylettirmez, Oda Saynız Ve Adres Bilgisiyle Beraber Klima VS olıp Olmadığını Öğrenir. Bunun Dışında Eşyanızın Az Yada Çok Olması Fiyatı Etkilemektedir. Fiyatlarımız Sabit Olup Kampanyalar Dışında Pazarlık Söz Konusu Değildir. Fiyatlandırma Politikamız Uygun Olup Şehir İçi Ev Taşıma Fiyatlarımız Şu Şekildedir: 1+1 Ev Taşıma 2+1 Ev Taşıma 3+1 Ev Taşıma 4+1 Ev Taşıma Diğer Villa Dersahane, Okul, Kurumsal Taşımacılık Hizmetlerimiz Farklılık Göstermektedir. Anadolu Transport İyi Dünün İyi Taşının.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Transport BursaYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.