Ankara Can Asansörlü Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat


  • Ankara Can Asansörlü Nakliyat
  •   0 532 483 54 18
  • Yenimahalle / Ankara / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  181

Ankara Can Asansörlü Nakliyat

Can Nakliyat Tel: 0312 346 54 18 / 0532 483 54 18 ev, ofis eşya taşımacılık hizmetlerinde yılların katmış olduğu tecrübelerle lojistik alanında birbirinden farklı profesyonel hizmeti sizlere güvenli bir biçimde, kaliteyle birleştirerek sunmaktadır. 1995 Yılında Ankara’da kurulan nakliye şirketimiz son model taşıma araçları ve alanında uzman firma personel kadrosu ile Türkiye il sınırları içerisinde şehir içi, şehirlerarası taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Kurulduğumuz yıllardan bu yana bireysel ve kurumsal anlamda birçok şahsa hizmet vermiş bir şirket olarak diğer nakliyat firmalarına göre üstünlüğümüz başarı ödüllerine layık görülecek düzeyde kanıtlamış taşımacılık şirketi adayıyız. 30 Kişiden oluşan personel kadromuz ve 10 adet kapalı çelik kasa nakliye aracımız ile sigortalı, marangozlu, ambalajlı ve sözleşmeli olarak taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Yapmış olduğumuz tüm hizmetlere teknolojik ekipmanlarımızı işimize entegre ederek tam zamanında, güvenilir ve sorunsuz hizmet vermeyi taahhüt etmekteyiz. Diğer evden eve nakliyat firmalarına göre işimize her zaman yatırımlar yapıp profesyonel boyutta yaklaşıyor, müşterilerimize her bütçeye uygun ekonomik fiyatlarla taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Taşıma AraçlarıAnkara evden eve nakliyat firmaları arasında yetki belgeleri olmayan, korsan niteliğinde çalışan eşya taşıma şirketlerine karşı dikkatli olmanızı öneriyoruz. Bu kişiler son zamanlarda oldukça artmaya başlamış olmasından dolayı birçok müşterimizi mağdur etmektedir. Sadece nakliyat firmalarına verilen K1, K3 şehir içi ve şehir dışı ev tipinde bulunan eşyaların taşınmasına ilişkin Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen belgeler ile Türkiye’nin her il ve ilçesine nakliyat hizmeti sağlamaktayız. 25 Kata kadar çıkabilen otomatik tip asansörlü taşıma ekipmanlarımız ile hiçbir eşyanız hasar almadan hızlı bir biçimde sigortalı olarak eşyalarınızın nakliyesini sağlayabilmekteyiz. Binanızın dışına kurulan bu sistem sayesinde hiçbir ekstra nakliye ücreti ödemeden güvenli taşımacılık hizmetlerini firmamız ile alabilirsiniz. Asansörlü evden eve nakliyat araçlarımızı günlük, aylık ve yıllık bazda kiralayabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.