Ankara Elvan Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat


  • Ankara Elvan Nakliyat
  •   0 505 610 22 22
  • Etimesgut / Ankara / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  209

Ankara Elvan Nakliyat

Elvan evden eve nakliye şirketimiz evden eve taşımacılık, ofis nakliyesi, ev eşyası depolama hizmetleri ve asansörlü nakliyat gibi ev taşımacılığı konusunda profesyonel hizmet vermek amacıyla kurulmuş ankara evden eve nakliyat firmalarından birisidir. Elvan Nakliye şirketimiz 2000 yılında Ankara"da kurulmuş, Türkiye genelinde taşımacılık hizmeti sağlayan evden eve nakliyat sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Firmamızla irtibata geçmeniz halinde evden eve nakliyat, depolama, asansörlü taşımacılık hakkındaki bütün merak ettiklerinize çözüm bulacaksınız. Ankara Elvan Taşımacılık olarak şehirlerarası seferlerimize daha fazla önem vermekteyiz. İşte bu sebepledir ki ofisinizden evinizden nereden olursa olsun şehirlerarası nakliyecilikte özel indirimlerimiz mevcuttur. Eşyalarınızın güvenli taşınması ve zarar gelmeden indirilip boşalması konusunda uzman bir ekipten oluşan Ankara Elvan evden eve nakliyat herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda, bizde olan eşyalarınızın garanti kapsamında olduğunu bilmenizi isteriz. Önceden randevu vererek size ulaşmamızı daha kolay hale getirebilir siniz. Bizimle belirli bir tarihte anlaştığınız zaman servislerimiz orada olacaklardır. Asansörlü nakliye konusunda da ayrıca uzman bir ekibimiz var. Yani her birimin kendine göre ayrı bir kadrosunun olduğunu Elvan nakliye ve taşımacılık şirketi olarak siz değerli müşterilerimizin bilgilerine sunmaktayız. Ekspertiz hizmetimizi sizlere ücretsiz olarak vermekteyiz. Yani uzman incelemesi deyince kaç tane araç, eşyaların durumu, taşımak için kaç kişi gerekli gibi irili ufaklı bir araştırma yapmak için uzman incelemesi sistemi ücretsiz uygulanmaktadır. Sizin bir adımınız aramızdaki mesafeleri kısaltacaktır. Eşyalarınız Elvan evden eve nakliye ve taşımacılık ile taşınsın…


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Ankara Elvan NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.