Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat


  • Ankara Evden Eve Nakliyat
  •   0 (542) 610 04 04
  • Çankaya / Ankara / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  153

Ankara Evden Eve Nakliyat

Balgat Nakliyat 2000 yılında Ankara"da kurulmuş kaliteli evden eve nakliyat firmalarından biridir. Ankara evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Elvan Nakliyat firması 2000 yılında Ankara ilinde aile şirketi olarak kurulan evden eve nakliyat firmalarından biridir. Firma yöneticileri, uzun yıllar uluslararası evden eve nakliyat şirketlerinde üst düzey yönetici olarak çalışmış, edindikleri bu bilgi, birikim ve tecrübelerini kendi firmalarını kurarak müşterilerine aktarmaktadır. Çeşitli firmalarda çalışan yöneticilerimiz evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında her türlü bilgiye sahiptirler. Elvan Nakliyat firmasında çalışan personeller ise, uzun yıllar bu sektörde çalışmış, tabiri caizse çekirdekten yetişme personellerdir. Sabah saatlerinde ev taşıma işine başlayan şirket çalışanları akşam saatlerine kadar en zorlu taşıma işlerini bile gerçekleştirmektedir


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Ankara Evden Eve NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.