Bayram Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat


  • Bayram Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Keçiören / Ankara / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  109

Bayram Nakliyat

NAKLİYECİ BAYRAM 35 YILLIK TECRÜBESİYLE ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI YÜK VE EŞYA TAŞIMACILIĞI İLE HİZMETİNİZDEDİR... RESİMDE GÖRÜLEN ARACIMIZ İLE ; EV EŞYALARI, ÖĞRENCİ EŞYALARI, BEKAR EŞYALARI, ÇEYİZ EŞYALARI, AYRICA HER TÜRLÜ PARÇA EŞYANIZ ÖZEN VE İTİNA İLE TAŞINIR... ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI ULAŞTIRMA BAKANLIĞI ONAYLI TAŞIMA BELGEMİZ BULUNMAKTADIR NOT: ARACIMIZ TAŞIYICISIZ YA DA TAŞIYICILI HİZMET VERMEKTEDİR


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Bayram NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.