Exper Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat


  • Exper Nakliyat
  •   0552 397 6606
  • Altındağ / Ankara / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  115

Exper Nakliyat

Exper Nakliyat 1978 yılında kuruldu. Her gün yeni cağ atlayan firmamız gün geçtikçe teknoloji çağına ayak uydurarak asansörlü sistemi siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek, eşyalarınızı daha kolay, kusursuz ve hijyenik taşımak için getirmiştir.

Her daim müşteri memnuniyeti gayreti çabası içerisinde olan Exper Nakliyat, profesyonel kadrosu ile ambalajlama sistemlerine her geçen gün bir yenilik katarak ilerlemektedir.

Felsefemiz; bataklık içinde gül yetiştirmektir. Bizim en değerli ve en özel reklamımız siz değerli müşterilerimizsiniz. Müşteri potansiyelimiz, her daim kendi eşyalarımızı taşıyormuşuz gibi kendi aile ortamımız gibi gördüğümüz için katlanarak bugünlere geldi. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Exper Nakliyat  olarak kolaylık sağlamak için depolama hizmetlerimiz devam etmektedir. Kendi depolarımızda hizmet vermekteyiz. Exper Nakliyat’a bir telefon kadar yakınsınız.Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Exper NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.