Ankara İhlas Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat


  • Ankara İhlas Evden Eve Nakliyat
  •   0 (532) 100 98 36
  • Yenimahalle / Ankara / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  259

Ankara İhlas Evden Eve Nakliyat

1998 yılında kurulan Ankara ihlas nakliyat çok başarılı bir geçmişi ile Türkiye"nin en iyi evden eve nakliyat firmaları arasında yer almakta ve kendi sektöründe lider firma olmaktadır. Ankara İhlas nakliyat; Evden eve nakliyat, Depolma, Asansörlü nakliyat, Şehirler arası, Şehir içi taşımacılık, Ambalajlama olmak özere bir çok lojistik hizmetleri ile faliyet göstermekte. Firmamızın ulaştığı başarısının arkasında, müşteri odaklı çalışma, verimliliğe önem veren bir yönetim yaklışımı yer almaktadır. Ankara İhlas nakliyat bünyesinde bulundurduğu araçlar ve çalışan personeller ile hizmet verdiği müşterilerine teknolojik çalışmalar, yüksek deneyim kalitesi ile dinamik bir insan kaynağı bulunmaktadır. Firmamız verdiği hizmetleri her zaman müşteri memnuniyeti ile güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.