Ankara Vip Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat


  • Ankara Vip Nakliyat
  •   0545 229 70 66
  • Yenimahalle / Ankara / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  127

Ankara Vip Nakliyat

Firmamız Ankara Yenimahalle ilçesinde Evden Eve Nakliyat ve Evden Eve Taşımacılık hizmetine 1999 yılında başlamıştır. Firmamız küçük ölcüde kendi çapında taşımacılık yaparak büyümeye başlamıştır. Firmamız her yıl kendini geliştirerek müşterinin daha çok isteğine göre hizmet vermek için gereken hizmetleri suna bilmek için ekip şart olduğundan firmamız ekip oluşturmak için taşıma,paketleme,ambajlama,monte ve demonte yapa bilen elemanlar yetiştirdik ve bir ekip olarak işimize dört elle sarıldık. Firmamızın adını daha çok insanlara duyura bilmek için resmi web sitemizi kurduk ve ANKARA VİP NAKLİYAT firması olarak Ankara'da daha çok tanınarak marka haline gelmiş bulunuyoruz. Firmamız 16 yıllık tecrübesi ve günümüz teknoloji kullanarak yüksek katlardan eşyaları taşımayı elemanlar ile değil özel Modüler asansör sistemi ile hasarsız asla zarar görmeden indirip çıkarıyoruz. Firmamızın özel hizmeti olan Ankara Asansörlü Taşımacılık ve Ankara Asansörlü Nakliyat ile daha ucuza taşının. Firmamız Ankara Şehiriçi Nakliyat ve Ankara Şehiriçi Taşımacılık kapsamında özel bir hizmetimiz expertiz hizmeti ile taşınan müşteriler çok hesaplı taşınıyor. Expertiz hizmeti için firmamızın özel expertiz aracımızla müşterimizin evine gelerek taşınacak eşya tesbiti yapıp en uygun fiyat belirliyor ve anlaşma sağlandığında sigorta ve sözleşme yapıp taşınacak gün belirleyerek ayrılıyoruz. ANKARA VİP NAKLİYAT ile taşınan tüm müşterilerimiz indirimli ve sigortalı taşınmaktadır.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Ankara Vip NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.