Ankara Yeniçağ Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat


  • Ankara Yeniçağ Nakliyat
  •   0 538 547 42 91
  • Yenimahalle / Ankara / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  163

Ankara Yeniçağ Nakliyat


Ankara Yeniçağ Nakliyat Ankara İlimizde Yenimahalle ilçemizde 2001 yılında kurulmuş olup bulunduğumuz ilçede hizmet verdik firmamız tecrübesiz ve nakliyat sektöründe yeni yeni büyümeye başlayan firma hedefinde ilerledik. Firma bünyesine 15 eleman alarak bu elemanlarımız eğitim ve tecrübe edinerek müşterilerimize daha iyi hizmet vere bilmek için çalıştık.

Taşımada büyümeye başardıkça firmamıza yeni bir nakliyat aracı aldık ve Ankara’da tüm ilçe ve semtlere hizmet sunmaya başladık. Taşımada en çok zorlanılan alan müşteri eşyalarının daireden araca sırtta taşınarak hem zaman hemde iş yükü olmuştur.

Firmamız bu iş yükü ve firmamızın performansı düşürmektedir. Buna önlem olarak firmamıza hız verecek taşımamızı en kolay hale getirecek asansör sitemi olarak bilinen bu sistemi firmamıza aldık ve taşıma performansımız artarak kaliteli hizmet vermeye başladık. Firmamız ev taşıma işlerinde tecrübe ve deneyim kalite ile Türkiye’de her bölgeye hizmet vermeyi başararak adını duyurmuş kaliteli ve güvenilir firma olmayı başardık.


Evden Eve Nakliyat


Ankara evden eve nakliyat hizmeti ile Ankaralı müşterilerimiz evden eve rahat bir şekilde taşınmanın huzuruna Ankara Yeniçağ nakliyat firması ile yaşıyorlar. Ankara Türkiye’nin başkenti olduğu gibi taşımacılığında başkenti olmaktadır. Türkiye’de İstanbul’dan sonra 2. Sırada olan Ankara taşıma sektöründe tüm kaliteli firmaların rekabet içerisinde olduğu Bu sayede fiyatlarında hissedilir derecede düşmesi Ankaralı müşterilerin bütçelerine olumlu yansımaktadır.


Ankara’da ev taşıma


Ankara’da ev taşıma kaliteli firmaları ile profesyonel şekilde yapıldığında eşyalarınız sökme ve takma işlemi tecrübeli elemanlarımız ve hiçbir Ücret ödemeksizin ücretsiz bir şekilde yapılarak eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınmasını sağlamış olursunuz.

Ankara’da en güvenli şekilde sizi taşıyacak olan Ankara Yeniçağ nakliyat firması tecrübesi ve deneyimi ile siz müşterilerimizin eşyalarını Ankara içi ve Ankara dışı %100 sigortalı güvencesi vererek taşıma sözü vermektedir.


Ankara Evden Eve Taşınma


Evden eve taşınmaya karar vermiş müşterilerimizin nakliyat firması seçerken dikkat edeceği hususlar Öncelikle Nakliyat firmasının kaliteli ve tecrübeli olması ayrıca Nakliyat firmasının Ulaştırma Bakanlığından taşımacılık belgelerinin alınmış olması ve firmanın bünyesinde çalışan elemanların kendi elemanları olmasına dikkat edilmesi gereken büyük unsurlardır.

Ankara’da ev taşıma rekabete dayalı olarak firmaların indirim yapması ile her bütçeye göre fiyatlar sunulmaktadır. Kaliteli taşıma firmalarının indirimleri sınırlı olup müşterilerin bütçesini zorlamaktadır. Kaliteli firmalar müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunabilmek için kullandıkları araç ve gereçler paketleme ve ambalajlama bu gibi malzemelerin piyasada pahalı olduğu için fiyatlarında taşımaya yansıdığını görmekteyiz, Ayrıca yükselen akaryakıt fiyatları taşıma sektöründe de büyük etkisi bulunmaktadır.

Ankara Yeniçağa Nakliyat firmamız Siz müşterilerimize en iyi taşıma fırsatları sunarak bütçenize uygun fiyatlar ile eski evinizden yeni evinize en iyi şekilde tüm eşyalarınızın sökme ve takma işlerini titizlikle yapıyoruz şehir içi veya şehirler arası %100 sigorta garantisi ile müşterilerimizin taşınmasını rahat ve konforlu bir şekilde taşıyoruz.

Evden eve nakliyat Ankara’da eski evden yeni eve taşınmanın zaman alan yorucu işlerden biridir yeni eşyaların ve kıymetli eşyaların pek çoğu taşınma esnasında zarar görebilmektedir. Müşterilerin genellikle eşyalarının zarar görmeden yeni eve taşınabilmesi için işi iyi bilen firmalar ile taşınmayı tercih ederler kaliteli firmalar Günümüz teknolojisi ile donatılmış asansör sistemi ile yüksek katlarda eşyaların sırtta değil daire balkonundan asansör sistemi ile nakliye aracına taşımasını yapmaktadırlar. bu hizmeti Ankara Yeniçağa nakliyat firması ile de kaliteli bir şekilde eşyalarınızın işini bilen uzman elemanlarımız ile tüm eşyalarınızın kaliteli paketleme malzemeleri ile korunaklı bir şekilde paketliyor asansör sistemi ile aracımıza taşıyoruz.

Bu taşıma uygulamasını eşyalarınızın yeni evinizde aynı şekilde asansör sistemi ile nakliye aracından dairenize eşyalarınızı güvenli bir şekilde çıkarıyoruz. Taşıma esnasında olması eşyalarınıza gelebilecek zarardan dolayı firmanız sigorta garantisi ile zararı firmamız tarafından karşılanır.

Firmamızdan evden eve nakliyat hizmetini indirimli şekilde yararlanmak için sitemizden talepte bulunarak firmamız tarafından talebiniz üzerine Siz müşterimize dönüş sağlar eşyalarınız hakkında genel Detay alır ve size en iyi fiyat sunarak müşterimize bütün eşyalarını paketleme ve sökme takma işlerini de ücretsiz bir şekilde yaparak müşterimize yeni evine ulaştırıyoruz.ANKARA YENİÇAĞ NAKLİYAT 2000 Yılından beri Türkiye'ye hizmet vermektedir. Hedefimiz en kaliteli hizmet vermek taşıdığımız kıymetli eşyalarınıza sizlerden daha çok önem vermekteyiz her işimiz ustaca ve işini bilen elamanlarımız la yapmaktayız daireniz ne kadar yüksek katlı apartmanlarda olursa olsun hiç düşünmeyiniz asansörlü aracımızla Her Eşyalarınızı özel ambalaj malzemeleriyle paketler ve dikkatli bir şekilde kattan indirmekteyiz. Büromuz Ankara'da olup Şehir İçi parça eşya taşımacılığı da yapıyoruz. Tüm İl ve İlçelere her türlü nakliye ve ulaşım hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış ve zamanında yapılan işlerimiz bizim daima referanslarımız olmuştur. Tüm Taşıma ve yük nakli işlemlerimiz sigortalı taşıma kapsamındadır. Bizimle irtibata geçmek için sitemizde iletişim bilgilerinde bize ulaşa bileceginiz telefon ve adres bilgilerimiz bulunmaktadır ayrıca iletişim bölümünden sitemiz üzerindende mesajlarınızı bekliyoruz günün 24/saati bize ulaşa bilirsiniz


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.