Antalya Akdeniz Evden Eve Nakliyat Antalya Evden Eve Nakliyat


  • Antalya Akdeniz Evden Eve Nakliyat
  •   0 532 157 51 06
  • Muratpaşa / Antalya / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  82

Antalya Akdeniz Evden Eve Nakliyat

ANTALYA AKDENİZ EVDEN EVE NAKLİYAT ve Depolama olarak 1999 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin eşyalarını ambalajlı,marangozlu ve sigortalı bir şekilde taşınmanızı sağlamaktayız.Temel amacımız siz değerli müşterilerinizin her zaman memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Antalya başta olmak üzere Türkiye^nin her köşesine nakliye hizmeti veriyoruz zamanınızı iyi kullanarak işimize özen gösterek evden eve nakliyat sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Yılların verdiği birikim, konusunda uzman elamanlarımız, geniş servis ağımız ve üstün araç kadromuzla size zamanında ve kusursuz bir hizmet sunuyoruz. En büyük hizmetimiz müşterimizi memnun etmektir. Misyonumuz Müşteri memnuniyetini esas alarak 1.sınıf bir anlayışla garantili, lüks, ekonomik profesyonel taşımacılık. Vizyonumuz Türkiye" de nakliye sektöründe güvenilir, saygın ve referanslı bir firma görüntüsü çizerek, öncü, yenilikci, modern firma görüntümüzü en üst düzeylere ulaştırmak.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.