Aonur Express Evden Eve Naliyat Ankara Evden Eve Nakliyat


  • Aonur Express Evden Eve Naliyat
  •   0 (535) 498 91 91
  • Çankaya / Ankara / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  77

Aonur Express Evden Eve Naliyat

1989 yılında Haydar Nacak tarafından “NACAK NAKLİYAT San.Tic. LTD.ŞTİ” adında faaliyete başlayan 2003 yılının son ayında sağlık problemleri nedeni ile Ankara Evden eve Nakliyat sektöründeki faaliyetine son veren NACAK NAKLİYAT 2006 yılının başlarında M. Murat Nacak tekrar ANKARA ONUR EXPRESS bünyesinde sektördeki yerini yeniden almıştır. Eski eleman ve araçlarımızı yeni teknolojik gelişmeler doğrultusunda yenilemiş , Yeni eleman ve ekipman takviyesi ile sizlere Evden eve Nakliyat sektöründe yeniden hizmet vermeye başlamıştır. 4 Yıldır Ankara Nakliyat sektöründe birikimlerimiz ve deneyimli kadromuz ile büyük ilerlemeler kaydettiğimizi düşünmekteyiz. Kaliteli ambalaj malzemeleri ( Nakliyat Streci, patpatlı laylon vb..) , teknolojik eşya taşımaya uygun nakliyat kamyonları, usta – kalfa ilişkisinde yetişen deneyimli eleman kadrosu ile Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründeki ilk 5 firmadan biri olmuştur.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.