Ar-As Evden Eve Nakliyat Adana Evden Eve Nakliyat


  • Ar-As Evden Eve Nakliyat
  •   0 (537) 409 24 06
  • Çukurova / Adana / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  107

Ar-As Evden Eve Nakliyat

2001 yılında Adana ilinde evden eve nakliyat firması olarak kurulan firmamız garantili ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Profesyonel paketleme,mobilya eleman desteği,eşya toplama ve sigorta sözleşme güvencesi sağlıyoruz.Firmamıza ait 3 adet nakliye aracı ve 1 adet modüler yük asansörü ile hizmet vermekteyiz.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Ar-As Evden Eve NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.