Araslı Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Araslı Nakliyat
  •   0 (530) 220 91 85
  • Kadıköy / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  147

Araslı Nakliyat

İstanbul'da 1984 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız gerçekten adından söz edettiren firmamız sizler için her geçen gün daha çok çalışıyor. Müşteri memnuniyeti adına ar-ge çalışmalarıda yürüten firmamız alanında kaliteli hizmet vermek adına sürekli kendini yenilemeye devam ediyor. Teknolojiyi getirdiği yenilikler ile daha geniş manada hizmet veren firmamız nakliyat hizmetleri çözümünde bir çok alternatif sunuyor. Firmamız bünyesinde çalışan alınında deneyimli 20 kişilik kadro ve geniş araç filosu ile sizlere hizmet sunuyor.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Araslı NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.