Ardinç Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Ardinç Nakliyat
  •   0 (535) 925 56 34
  • Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  178

Ardinç Nakliyat

Evden eve nakliye firması olarak 1982"de merkezi istanbulda kurulmuş olup istanbulun 39 ilçesine 7/24 aralıksız ve sürekli hizmet odaklı hizmet ağı sağlamakdadır. Başlıca hizmetlerimiz; -Evden eve nakliyat -Şehirler arası nakliyat -Parsiyel taşıma {parçe eşya taşıma} -Eşya depolama -Ofis,kurum,tekstil,fabrika ve fuar taşımacılığı dır.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Ardinç NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.