Arınak Nakliyat ve Dış Ticaret İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Arınak Nakliyat ve Dış Ticaret
  •   0 (532) 260 79 03
  • Küçükçekmece / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  101

Arınak Nakliyat ve Dış Ticaret

Firmamız 2011 yılında kurulmuş, nakliye ve dış ticaret sektöründe kendini ispatlamıştır. arınak olarak sadece kuruyük taşımacılığıyla kalmamakla beraber DONUK,SOĞUK ve SERİN GIDA TAŞIMACILIĞINDA da öncü firmalara hizmet vermekteyiz. agırlıklı branşımız plasiyer şöförlü dondurulmuş gıda dağıtımı hizmeti vermekteyiz. istanbul içi 600 mağazaya(market) reyona kadar hizmet vermekteyiz. araç başu ruta ve bölgeye göre günlük 20 noktaya kadar ürün dağıtımı,reyona ürün dizme ve iade toplama hizmetini sunmaktayız.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.