Arıoğlu Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Arıoğlu Nakliyat
  •   0 (532) 654 50 53
  • Kağıthane / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  88

Arıoğlu Nakliyat

1998 den itibaren sektörde bulunan firmamız her geçen gün kendini yenileyerek evden eve ve ofis taşımalarında sektörümüzün öncü ve gözde firmalarındandır. Firmamız verdiği sözlerin hep arkasında olup, önceliğimizi müşteri memnuniyetinden yana kullanmıştır. özenle seçilmiş olan ekip arkadaşlarımız temiz ,titiz ve güvenli taşınmalarda hep gurur kaynağımız olmuştur.. Firmamız taşınma dan önce ekpertiz yapmakta ve ekpertizlerimiz ücretsiz ve tamamen müşteri menmuniyetine dayalı olmaktadır. Bizle taşınmanın huzurunu ve rahatlığını hissedeceksiniz...


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Arıoğlu NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.