Armagan Nakliyat Trabzon Evden Eve Nakliyat


  • Armagan Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Merkez / Trabzon / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  91

Armagan Nakliyat

Sektöründe Yılların Deneyimi Armağan Nakliyat Grup Lojistik Armağan Nakliyat 1985 yılında Ankara’da kurulmuştur. 2000 yılında hizmet ağımızı geliştirerek farklı alanlarda da başarılara imza attık Firmamızın vizyonu, kalite, güven ve müşteri memnuniyetidir. Firmamızca tüm nakliyeleriniz hızlı ve güvenilir şekilde gününde garantili taşınır. Taşımacılık sektöründeki en çok karşılaşılan ve siz müşterilerimizin en büyük sıkıntılarından olan gecikme ve hasarlar Armağan Nakliyat tarafından sigorta kapsamına alınmaktadır. Bu sayede eşya ve yükleriniz güvenilir bir şekilde adresinize ulaşmış olur. Şirketimizin prensibi en iyiyi, en güvenilirliği, kaliteli ve başarılı bir şekilde yerine getirilmektedir.İşimizde müşteri memnuniyeti, müşteri dostluğu her zaman en ön sırayı almıştır. Uzun yılların bize vermiş olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde geniş bir müşteri potansiyel ağı kurmuş bulunmaktayız. Biliriz ki müşterilerimiz memnuniyetlerini dostlarına, istek ve şikayetlerini ise bize bildirirler. Bizde müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda gerekli ihtiyaçları her zaman en üst düzeyde karşılamaktayız. Kaliteli ve başarılı bir taşımacılık her zaman karşılıklı güvenden doğar. Biz de şirket olarak yıllardır bu amaç doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Armağan Nakliyat olarak geleceğe güvenle taşınmak için her zaman telefon ve E-Mail yoluyla 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.. Misyonumuz, Profesyonel bir hizmet anlayışıyla, Avrupa standartlarına uygun müşterilerimizin tüm taleplerine süratli ve eksiksiz bir şekilde cevap vermektedir. Bizi başarılı ve güvenilir kılan çalışma anlayışımızın temelinde, tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza uzun vadeli,tatminkar imkanlar sunmamız yatmaktadır. Vizyonumuz, Nakliye hizmetini en ekonomik ve kaliteli biçimde sunmaktır. Firmamız, müşterilere özellikle ev eşyası ve parsiyel taşımacılıkta da en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke olarak benimsemiştir. Sektör içinde edindiğimiz yılların tecrubesini müsterilerimize en iyi şekilde yansıtmaktır. Amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Değerlerimiz, Dürüst olmak Yaratıcı olmak Yarar Sağlamak Çalışkan olmak Yenilikçi olmak Sistemli Olmak Mükemmeliyetçi olmak


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Armagan NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.