Asansörlü Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat


  • Asansörlü Evden Eve Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Yenimahalle / Ankara / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  217

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Misyonumuz Firmaniz Evden Eve ve Nakliyat sektörü olarak misyonumuz; kurumsallasmis kimligi ile dinamik her türlü teknolojik gelisme ve yeniligi üretimin tümüne yansitarak,çevre ve is sagligi ve güvenligi performansimizin sürekli iyilestirilmesi yönünde hareket eden, faaliyet gösterdigi tüm sektörlerde aranan, çalisilmasi en çok arzu edilen bir sirket olmaktir. Vizyonumuz Firmaniz Evden Eve ve Nakliyat sektörü bünyesinde her geçen gün büyük adimlarla ilerleyerek sinirsiz gelisim ve profesyonel kalite ile siz müsterilerimize sorunsuz en iyi kalitede hizmet sunabilmektir.Sektöründe kaliteden ödün vermeden sizler için sinir tanimayan çalisanlarimizla hayallerinize biz süslüyoruz... Müsteri Politikamiz Fark yaratabilmenin en önemli unsurunun müsterilerimize kaliteli hizmetler sunarak yüksek seviyede müsteri memnuniyeti saglamak oldugunun bilincindeyiz. Bu bilinçle siz müsterilerimiz için yasam alanlarinizi süsleyen Firmaniz Evden Eve ve Nakliyat sektöründe müsteri politikasinida insaa ederek güveniniz ve huzurunuz için çalisiyoruz.Bu dogrultuda degerlerimiz SIZ siniz. Degerlerimizse BIZ i anlatir... Hakkimizda Firmaniz Evden Eve ve Nakliyat sektöründe müsteri odakli çalisarak önemli projelere imza atmis kusursuz politikasiyla sinirsiz hizmet anlayisi dogrultusunda sizler için en iyisini sunmak için çalisan sektörünün öncü firmalarindandir.Kalitede , hizmette sinir tanimadan öncülük eden NAKLİYAT sektöründe sürekli olarak gelisim içerisinde olan Firmamiz Evden Eve ve Nakliyat sektöründe sizler için fark yaratabilmek için çalisiyor.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.