Atikoğlu Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Atikoğlu Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Ümraniye / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  174

Atikoğlu Nakliyat

VDEN EVE ŞEHİRİÇİ ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAen eve,işten işe,ofisten ofise,parça eşya taşımacılığı,koli taşımacılığı,vs alanlarda donanımlı araç filomuz ve tecrübeli eleman kadromuzla şehiriçi-şehirdışı HİÇBİR YERDE DUYAMCAĞINIZ uygun fiyatlarla 7/24 taşımacılık yapmaktayız.Her türlü ebatta (Kamyon,Kamyonet) araç filomuz bulunmaktadır.Sarılması gereken bütün eşyalarınız battaniye,streç,patpat gibi hijyenik gereçlerle tecrübeli elemanlarmız tarafından sarılmaktadır.ÖĞRENCİ VE BEKAR EŞYASI TAŞIMADA ÖZEL İNDİRİM YAPILIR. ***LÜTFEN TAŞINMADAN ÖNCE BİZDEN FİYAT İSTEYİNİZ*** T YAPMAKTAYIZ HER BÜTÇEYE ÇOK UYGUN KAMYON KAMYONET PANELVAN TİPİ ARAÇLARIMIZ VARDIR EVDE GEREKEN BÜTÜN EŞYALAR BATTANİYE STREJ ÇITPITLA SARMAKTAYIZ TECRÜBELİ ELEMAN KADROMUZLA TAŞIMA YAPMAKTAYIZ NOT ÖĞRENCİ VE BEKAR EŞYASI TAŞIMADA ÖZEL İNDİRİM YAPMAKTAYIZ LÜTFEN TAŞINMADAN ÖNCE BİZDEN FİYAT SORUNUZzzzzzzzz.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Atikoğlu NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.