Avrupa Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Avrupa Evden Eve Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Maltepe / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  124

Avrupa Evden Eve Nakliyat

Avrupa Nakliyat 1990 tarihinde istanbulda kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana bütün hizmetlerini büyük bir titizlik içerisinde yapmayı hedeflemiştir.AVRUPA NAKLİYAT Her müşterimiz aynı değerlere sahiptir ve bizim için eşittir.istanbul kuruluşlu firmamız türkiyenin her yerine taşımacılık hizmeti vermekte.Taşıdığımız her ürünü aynı titizlikte ve hasarsız şekilde yeni adresine teslim edecek uzman ekip ile çalışmakta Her zaman ilk hedef müşteri memnuniyetidir diyerek müşterilerine son derece güzel bir hizmet vermeye çelışmıştır. Avrupa Evden Eve Nakliyat , Ofis taşıma Büro Nakliyatı, Fabrika Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı, Ambalajlama, Depolama ve Askılı Tekstil Taşımacılığı alanları da bu güne kadar hizmet vermiştir. Avrupa Nakliyat Yurt genelinde İl, İlçe ve Köylerine bilgisayar taşımacılığında öncü firma olmayı başarmıştır. Yıllardır süren müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamıza çıtamızı yükselterek devam etmeyi hedef edinmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Avrupa Nakliyat A.Ş. Hizmetleri . web sitemizde referanslarımız bulunmaktadır.. Avrupa Evden Eve Nakliyat olarak prensimiz müşteri memnuniyeti. iş ahlakı . para kazanılır ama helal ve hak edilen para daha güzel ve hayırlıdır .tüm çalışanlarımız bunun bilincinde .hafta içi ve hafta sonu 7/24 arayabilirsiniz . istanbul dan ankara izmir mersin adana bursa gaziantep sürekli hizmet verdiğimiz büyük şehirlerimizdir


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Avrupa Evden Eve NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.