Ays Lojistik İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Ays Lojistik
  •   Düzenleme önerin
  • Başakşehir / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  85

Ays Lojistik

We are as Ays International Logistics provides international transportation services From all over the Europe to Turkey and Turkey to Europe . We specialized in households moving with insurance services from Europe to Turkey We are providing ; packing , transportation , customs ,insurance, and setup services for both countries. Please let us know for freight offer and any questions : Whatsapp : +90 541 274 02 02 -------------- Ays International Logistics bietet internationale Transportdienstleistungen von ganz Europa über die Türkei und die Türkei nach Europa an. Wir haben uns auf Haushalte mit Versicherungsleistungen von Europa in die Türkei spezialisiert Wir bieten an; Verpackungs-, Transport-, Zoll-, Versicherungs- und Einrichtungsdienste für beide Länder. Bitte lassen Sie uns das Frachtangebot und eventuelle Fragen wissen: e-mail : Ask me please Whatsapp: +90 541 274 02 02 Website: http://www.ayslojistik.com ------------- Ays International Logistics olarak Avrupa"nın her yerinden Türkiye"ye ve Türkiye"den Avrupa"ya uluslararası ev eşyası taşımacılık hizmeti veriyoruz. Avrupa"dan Türkiye"ye sigortalı ve güvenli bir şekilde ev eşyalarınızı uzman ekibimiz ile birlikte taşıyoruz. Firmamız her iki ülke için paketleme, nakliye, gümrük, sigorta ve kurulum hizmetleri sağlamaktadır. Lütfen navlun teklifi ve sorularınız için bize ulaşınız: Whatsapp: +90 541 274 02 02


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Ays LojistikYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.