Aytürk Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Aytürk Evden Eve Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Kağıthane / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  215

Aytürk Evden Eve Nakliyat

Eğitimli ve tecrübeli personeliyle birlikte 365 gün 24 saat Uzun yılların verdiği tecrübenin yanı sıra gelişmiş ve çağdaş teknolojik olanaklardan yararlanan firmamız ‘’ Büyük Projeler AYTÜRK ile Başlar ’’ sloganıyla, devletimize ve milletimize faydalı olacak büyük proje ve yatırımların gerçekleştirilebilmesi için gerekli ekipman’ların EVDEN EVE -DEPOLAMA-OFİS TAŞIMACILIĞI-VİLLA TAŞIMACILIĞI-KURUMSAL TAŞIMA-BANKA-PİYANO- nakliyesini yaparak sektörün zirvesine olan yolculuğuna ara vermeden devam etmektedir. konumu, durumu, gidiş hızı gibi bilgileri doğru şekilde iletebilmekteyiz. Müşteri memnuniyetini görev olarak benimseyen firmamız, müşterilerimizin yük ve ürün güvenliği için taşımış olduğu bütün yükleri araç ve ekipmanlarımıza yüklendiği andan itibaren taşıma sigorta poliçemiz ile nakil vasıtasının yanması, devrilmesi, çarpışması rizikoları ile derelerin taşması, yolların çökmesi, köprülerin yıkılması, sel, çığ, toprak ve dağ heyelanı, yıldırım ve infilak sonucu meydana gelen ziyan, hasar ve masrafları sigorta güvencesi kapsamına alınmaktadır. İstanbul Merkez ofisimizin de içinde bulunduğu İvedik de 10.000 m2 olan 7/24 özel güvenlik bulunan garajımızda ve depolama stoklama alanlarımızla nakliyesi yapılacak Yük ve ürünleriniz için park alanımız mevcuttur. Tüm araçlarımızda bulunan araç takip sistemi ile müşterilerimizin taşımasını gerçekleştirmekte olan araç ya da araçların durum ve konumları ile ilgili doğru ve eşzamanlı bilgi verebilmekteyiz. Bu sistem sayesinde müşterilerimize aracın konumu, durumu, gidiş hızı gibi bilgileri doğru şekilde iletebilmekteyiz.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Aytürk Evden Eve NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.