Babacan Evden Eve Taşımacılık Uşak Evden Eve Nakliyat


  • Babacan Evden Eve Taşımacılık
  •   Düzenleme önerin
  • Merkez / Uşak / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  489

Babacan Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşıma Sektöründe öncü bir firma olmamızın yanı sıra sektöre farklı bakış açısı ile Müşteri Odaklı hizmet anlayışımızla tercih ve takdir edilen bir firma olmamızın ve sektörde ki 14. yılımızın gururunu sizlerle birlikte yaşamaktayız. Türkiyenin her yerine Evden Eve Taşıma hizmeti veren firmamız 2001 yılında kurularak günden güne tecrübesini artırmış, teknolojiyi yakından takip ederek çözüm odaklı projeler geliştirmiş ve son teknolojisi ambalaj ve asansör sistemlerini ekipmanlarına eklemiştir. Her geçen gün büyüyen araç filosu ve çalışan kadromuz ile evden eve taşıma sektöründe lider firma ünvanını taşımaktayız. Uşak ilinde Evden Eve Taşıma sektörünün kurucusu konumunda olan Halil Babacan ın müşteri memnuniyetini prensip edinerek yaptığı çalışmalarla Türkiyenin her ilinde evden eve taşıma hizmetini en iyi şekilde vermektedir.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.