Bahçelievler Evden Evde Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Bahçelievler Evden Evde Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Bahçelievler / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  175

Bahçelievler Evden Evde Nakliyat

Bahcelievler" de 1998 yilindan bu yana hizmet vermekteyiz. İstanbul ve cevre illerinde hizmet vermekteyiz. Evden Eve tasimacilik konusunda İstanbul ve dahi tüm Türkiye genelinde sektorun aranan firmalari arasinda yer almaktadir. Gecmisin bize verdigi tecrube ve deneyimli elmanlarimizla yaptigimiz binlerce isi basariylan yapmistir. Bu zaman zarfi icerisinde degisen cagimizin teknolojisine ayak uydurup firmamizi zamanın hıza uygun bir sekilde yenileyip, kadromuzu genislettik. Atasehirde yeni actıgımız ofimiz ile siz musterilerimize hizmet vermekteyiz. Evden Eve nakliyatta kendimize cok güveniyoruz. Çünkü musteri memnuniyetini en ön planda tutup calisiyoruz. Ev tasimak artik sizin icin bir telefon kadar yakin ve kolay. Siz bizi aradiktan sonra biz evinize gelip esyalariniza uygun ebatlarda koliler ayarlayip sizin istediginiz gün ve saatde geliyorüz. Zaman kaybinizin olmamasini istiyorsaniz bize WhatsApp dan bize fotograflarini atabilirsiniz. Eski eviniziden esyalarinizi kolileyi ve dolaplarinizi vs. esyalarinizi demonte edip aracimize yerlestiriyoruz. Yeni evinize dogru yola cikiyoruz. Yeni evinizde kolileri acip yerlestiriyoruz ve dolaplarinizi monte edip size yeni evinizde mutluluk icinde yasamanizi dileyip ayriliyoruz.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.