Berkay Naklıyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Berkay Naklıyat
  •   Düzenleme önerin
  • Pendik / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  161

Berkay Naklıyat

2006 MODEL MITSUBISHI UZUN SASE KAYAR PERDELI KASA ARACIMLA ISTANBUL ICI VE ÇEVRE İLLERDE HER TÜRLÜ SIGORTALI SIGORTASIZ NAKLİYAT İŞİ VE EVDEN EVE YUK TAŞIMA İŞİ YAPILIR. ARACIMIN ÖLÇÜLERİ ENİ 215 CM, YÜKSEKLİĞİ 250 CM, UZUNLUĞU 540 CM DİR. ARACIM BİR DAİRELİK EŞYAYI RAHATLIKLA ALABİLECEK KAPASİTEDEDİR. 2011 MODEL CEKICI, 2007 MODEL UZUN SASE FORD TRANSIT, BIR TONDAN 20 TON'A KADAR YUK TASIMA KAPASITELI ARACLARIMIZ MEVCUTTUR. REFERANSIMIZ STAR MAKINA, BOYARSAN, AKCAM UCRET ICIN ARAYINIZ. PAZARLIK SUNNETTIR.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Berkay NaklıyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.