Birinci Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Birinci Evden Eve Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Başakşehir / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  65

Birinci Evden Eve Nakliyat

BİRİNCİ NAKLİYAT OLARAK 10 YILLIK TECRÜBEMİZ VE PROFESYONEL EKİBİMİZLE EVDEN EVE NAKLİYAT SEKTÖRÜNDE HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEYİZ. MÜŞTERİLERİMİZE ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETİ VERMEKTEYİZ. EŞYALARINIZIN TAMAMINI AMBALAJLI OLARAK TAŞIMAKTAYIZ. KONUSUNDA TECRÜBELİ MARANGOZ ARKADAŞLARIMIZLA TÜM DEMONTE EŞYALARINIZI SÖKÜP YENİ EVİNİZDE AYNI ŞEKİLDE KURUP TESLİM ETMEKTEYİZ. ---- ÖNCELİĞİMİZ MEMNUNİYETİNİZ -----


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Birinci Evden Eve NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.