Bizim Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Bizim Nakliyat
  •   0 544 419 44 33
  • Bahçelievler / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  96

Bizim Nakliyat

1+0 1+1 2+1 3+1 4+1 evden eve nakliyeleriniz için fiyat isteyiniz. Ofis Ev mobilya montaj servisimiz vardır. Avize, Led aydınlatma Duvara montaj TV Tablo Ayna vb. Perde Korniş montajı... Stor perde ölçünüze göre üretim yapılır. Boya badana işleri için ekibimiz vardır. Kapı kilidinizden Su ve Elektrik tesisatınıza kadar her konuda bilgi ve fiyat istiyebilirsiniz. öncelikli servis verdiğimiz semtler: Halkalı ***** K.çekmece *** Beylikdüzü ** Yeşilköy ** Bakırköy ** B.evler *** Y.Bosna *** Z.Burnu ** Mecdiyeköy * +Anadolu yakası


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.