Botaş Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Botaş Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Maltepe / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  122

Botaş Nakliyat

Botaş Nakliyat Firmamız 1982 Yılında İstanbul’un Maltepe ilçesinde kurulmuştur.30 Yılı aşkın tecrübemiz ile nakliyat sektöründe bugünlere kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet en kaliteli nakliyat hizmetini en uygun fiyata vermeyi başardık.Botaş Nakliyat firmamız Evden Eve Nakliyat Hizmeti dışında birçok farklı nakliyat hizmetleride vermektedir. İstanbul’da şehiriçi, İstanbul Şehirlerarası Ofis büro nakliyatı, Villa Taşımacılığı, Fuar Taşımacılığı Askılı Tekstil Taşımacılığı, Parakasası ve Piyano Taşımacılığı,Parça Eşya Taşımacılığı,Eşya Depolama hizmeti gibi birçok alanda geniş nakliye hizmeti vermektedir.Botaş Nakliyat firmamızın geniş araç filosu ve alanında uzman nakliyat çalışanları sayesinde herzaman gelen tüm nakliyat taleplerine cevap verecek kapasitedir. Geçmişden günümüze kadar vermiş olduğumuz ve verecek olacağımız tüm nakliyat hizmetlerimizde müşterilerimizin eşyalarına verdiğimiz değeri yapmış olduğumuz temiz titiz prensipli çalışmalarımızla kanıtlamaktayız. Tüm nakliye çalışmalarımızda eşyalarınız Botaş nakliyat güvencesinde nakliyat sigortası yapılmaktadır. Botaş evden eve nakliyat hizmetleri ile alanında uzman kadrolarımız ile kurumsal olarak nakliyat hizmetlerini vermekteyiz. Geniş araç kadrolarımız ile siz değerli müşterilerimize her daim en uygun fiyat garantisi ile hizmetlerimizi vermekteyiz. Firmamız Şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmetleri vermektedir. Sizde en iyi şekilde hizmet almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Botaş NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.