Bursa Nilüfer Evden Eve Nakliyat Bursa Evden Eve Nakliyat


  • Bursa Nilüfer Evden Eve Nakliyat
  •   0224 245 11 11
  • Nilüfer / Bursa / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  157

Bursa Nilüfer Evden Eve Nakliyat


Nilüfer Evden Eve Nakliyat Bursa Merkezli Tüm Türkiye’ye Hizmet Veren Öncü Bir Taşımacılık Şirketidir.

Nilüfer Nakliyat Yük Asansörlü Taşımacılık firmamız 1999 yılında bursa da siz değerli müşterilerimize Bursa evden eve taşımacılık hizmeti vermeye başlamıştır. Bursa Evden eve nakliyat sektöründe 15.yılımızda bugüne kadar bizlere güvenen bizi tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Bundan sonrada aynı hizmet anlayışı ile yolumuza devam edeceğiz.

Nilüfer evden eve taşımacılık; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her zaman kendini yenilemekte ve bu yönde yatırımlar yapmaktadır.

Bursa Evden Eve Nakliyat firması olarak bu yatırımlarımızı ilk önce nakliye işinde kullandığımız araçlarımızı yenilemekle başladık ve bu gün son model araçlarla nakliyat ve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın taşıma sırasında hasarsız taşınması için kullandığımız asansörlü nakliye aracını ve Bursa evden eve nakliye hizmetinde kullandığımız araçlarımızı görmek isterseniz araçlarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Firmamız kurulduğu günden bu güne kadar birçok firma, kurum ve kişilere itina ve özenle hizmet vermiş ve vermektedir.

Bursa Evden Eve Nakliyat Firmaları arasından bizi tercih eden müşterilerimizin bir kısmını Referanslarımız sayfasından inceleyebilirsiniz.
Nilüfer Evden Eve Personelimiz

Bursa’da en son model araçlarla ve tamamen kendi personelimiz ile Bursa evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz. Bursa evden eve nakliye hizmeti için 0 224 249 66 66 – 0 224 245 11 11 telefonlardan bizi arayabilirsiniz.
Bursa Nilüfer Asansörlü Evden Eve Nakliyat Eşya Taşıma Süreci

    Kendi asansörümüz ile asansörlü nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Taşınma sırasında bina içinde oluşacak hasarları en az düzeye indirmek, asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltmak.
    Hızlı olarak eşyanın taşınmasını sağlamak, asansörlü nakliyat araçları eşyanın hasar riskini azaltmak, asansörlü evden eve nakliyat ile bina sakinlerini rahatsız etmemek ve daha birçok sebepten dolayı, Firmamız; Nilüfer Evden Eve, ihtiyaç halinde kendi özel asansörü ile Bursa’da evden eve asansörlü nakliye hizmeti vermektedir.
    Bursa Evden Eve – Nilüfer Nakliyat her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutmaktadır. Bursa evden eve nakliye hizmeti veren firmamız kurulduğu günden bu güne kadar birçok firma, kurum ve kişilere itina ile evden eve nakliyat hizmeti vermiş ve vermektedir. Ayrıca firmamız; Nilüfer Evden Eve, K3 yetki belgesine sahiptir. Son model araçlarla ve kendi personelimizle hizmet vermekteyiz.
    Bursa Evden eve taşımacılık hizmetinde, özel koliler, ambalaj malzemeleri ve özel paketleme teknikleri kullanılmaktadır. Elbiselerinizin buruşmaması için araçlarımızın içinde özel askılıklar ve özel dolaplar bulunmaktadır. Firmamız hakkında, daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Bursa Evden Eve NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.