Bursa Evden Eve Özçapanoğlu Bursa Evden Eve Nakliyat


  • Bursa Evden Eve Özçapanoğlu
  •   Düzenleme önerin
  • Nilüfer / Bursa / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  167

Bursa Evden Eve Özçapanoğlu

1989 yılından itibaren faliyet gösteren ve tüm türkiye geneli evden eve taşımacılık olarak 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmadir. Resmi evraklarla sahip yetki belgleri bulunan kendi logo lu aracımız... Bizlerin hakkında daha detaylı bilgi için wep sayfamızda bilgi alabilirsiniz


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.Yorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.