Butik Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat


  • Butik Nakliyat
  •   Düzenleme önerin
  • Kadıköy / İstanbul / Türkiye
  • Toplam 0 Yorum
  • Ortalama Puan : Yok
  82

Butik Nakliyat

Butik nakliyat olarak sektore 1995 yılında girmiş bulunmaktayiz, 22 yıldır sektörde olan bir firma olarak deneyimlerimiz ve yaptigimiz isler dolayisiyla sektordeki en tecrubeli ve kaliteli firmalardan birisi olmaktan dolayi kendimizle gurur duyarken, müşterilerimiz için her zaman en iyi kalitede en iyi malzemelerle en professional ekiplerle nahliye sektorunde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kuruldugumuz günden bugüne kadar, her zaman gelişmekte olan ve her zaman yeni sektörel ürün takipi ederek kendini gelistirmeyi surduren bir tasima sirketiyiz, tasima islemlerinde musterilerimizi hicbir sekilde magdur etmemek icin uzman kardomuzla islerinizi yapmaktayız. Her turlu nakliyat hizmetini en iyi sekilde vermek bizim musterilerimize olan boynumuzun borcudur, yillarin bize vermis oldugu deneyimlerden edindigimiz tecrubeler sayesinde daima guvenlir, hizli ve nakliyat islerini kusursuz , zamanında yapan bir nakliyat firmasi olmayı sürdürmekteyiz. Sizlere her daim en düzenli ve prensipli şekilde eşya taşıma işinde sizlere kaliteli eşya taşıma hizmeti vermeyi amaçlamış olan firmamız her daim eşyalarınızı büyük bir titizlikle taşıyacaktır.


Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri

Evden Eve Nakliye Hizmetinin İncelikleri
Evden Eve Nakliye ; bir evde bulunan bütün ev eşyasının sökülerek, ambalajlanarak korunaklı olarak yeni bir eve taşınması ve gerekli eşyaların montajının yapılarak yerleştirilmesinden ibarettir. Dışardan bakıldığında basit görünen bu hizmet içerisinde bir çok nazik unsuru barındırmaktadır.


-    Çalışılan nakliye işletmesinin ve personelin güvenilir oluşu
-    Nakliye işletmesinin yeterli kapasitede araç filosuna ve ekipmana sahip oluşu
-    Elemanların yeterli deneyime sahip kalifiye elamanlar oluşu
-    Yöneticilerin yeterli birikime sahip olmaları
-    Personelin ciddi ve güler yüzlü olması
-   Önem arz etmektedir.


Evden  Eve Nakliye hizmeti ifa edilirken eşyaların tam koruma sağlanacak şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi, gerekli eşyaların muntazam bir şekilde sökülmesi, korunaklı bir şekilde araçlara yüklenmesi, taşıma yapılırken gerekli özenin gösterilmesi, nakliye işinin olabildiği kadar temiz yapılması, personelin ciddi ve güler yüzlü olması evden eve nakliye hizmetinde beklenilen inceliklerdir. Bu sayede güvenli, kaliteli, hızlı ve ekonomik evden eve nakliye hizmeti gerçekleştirilecek ve müşteri memnuniyeti sağlanabilecektir.


 
 

Etiketler: Butik NakliyatYorum yazmak için lütfen Giriş Yapın veya Kayıt olun.